Znajdowanie kalkulatorów zakładów sportowych w internecie

Ważnym sekretem, który mówił, próbując wygrać podczas zakładów, jest ocena kursów. Ale jak mamy to robić? Używamy kalkulatorów! Szanse są dane, z których bettory opierają swoje zakłady. Innymi słowy, jeśli Steelers mają utratę lub są podatne na utratę, to gracz weźmie to pod uwagę i prawdopodobnie postawić przeciwko nim, a nie dla nich.

Dane są tworzone przez nieparzystych twórców, badając wszystkie dotychczasowe występy zespołów, aby uzyskać odpowiedni wniosek, który może reprezentować słabości i mocne strony każdego zespołu. Jeśli chcesz obliczyć kursy, być może potrzebujesz kalkulatora zakładów sportowych. Większość zawodowych zawodników wykorzystuje te kalkulacje do swoich działań związanych z zakładami, w które uczestniczą. Wykorzystują tego typu narzędzie, wiedząc, że przy użyciu kalkulatora zakładów w posiadaniu, ich szanse na wygraną są w zasięgu ręki. Poniżej wymieniono kilka witryn internetowych, w których można znaleźć te kalkulatory. Tutaj możesz przeczytać zakłady bukmacherskie jak grać.

5 gwiazdek Shareware – Kalkulator Zakładów Sportowych 4.01

Ten kalkulator pozwala szybko obliczyć kwoty postawione na wydarzenia sportowe ze względu na ceny wywoławcze. Jedną z głównych tajemnic udanego zakładu jest rozważyć i ocenić wszystkie kursy. Ten program zapewni Ci optymalne kwoty, aby obstawiać sety zakładów w wydarzeniu sportowym, takim jak krykieta, tenis i wyścigi. Program obliczy liczbę jednostek bazowych, ustalony zysk, zysk ustalony lub całkowity nakład. Możesz ocenić zakłady na kilku biegaczy w wydarzeniu i planuj wygrać określoną kwotę.

Soft 82 – Kalkulator Kalkulacyjny Kursów Zakładów Sportowych 1.0.0.1

Kalkulator konwersji kursów konwertuje kursy sportowe na kursy w Wielkiej Brytanii, Europie i Ameryce. Podczas gdy wiele online książek sportowych w dzisiejszych czasach pozwala patronom na zmianę formatu, w jakim prezentowane są kursy; Nie wszystkie, a wciąż istnieją okoliczności, w których musisz samemu skracać numery. Nasze proste narzędzie do konwersji kursów nie wymaga od matematyki; Po prostu wprowadzaj swoje szanse w oryginalnym formacie, naciśnij konwertuj i zdobądź numery we wszystkich trzech głównych formatach – kursy w Wielkiej Brytanii (ułamkowe), kursy europejskiego (dziesiętne) i amerykańskie (+/-).

Brothersoft – Kalkulator Zakładów Sportowych Lite 3.2

Program szybkiego obliczania stawek na zakłady sportowe na podstawie cen wyjściowych. Jedną z głównych tajemnic udanego zakładu jest rozważyć i ocenić wszystkie kursy. Ta aplikacja zapewni użytkownikom optymalne kwoty, obstawiając sety zakładów w wydarzeniu sportowym. Takie jak Krykiet, Tenis, Wyścigi. Będzie obliczana na określoną ilość jednostek bazowych, ustalony zysk, zysk ustalony lub całkowity nakład. Możesz ocenić zakłady na kilku biegaczy w wydarzeniu i planuj wygrać określoną kwotę.

I tak jak trochę dodatkowej przyjemności, znalazłem też naprawdę miły program, który można pobrać, który zarządza Twoją książką sportową, jako księgowy lub jako hazardzista, aby śledzić swoje zakłady, pobierać linie zakładów i uzyskać końcowe wyniki w czasie rzeczywistym Łatwy dostęp do książki sportowej online.

Strona Wypłaty umożliwia wyświetlanie wyników Twojego zakładu, określenie, które ligi / zakłady są Twoimi twórcami pieniędzy i śledzenie płatności na iz bukmachera i gracza. Ponadto można utworzyć dowolny typ imprezy, na które można postawić – od boksu, wyborów, po Survivora. Twoja wyobraźnia jest jedynym limitem. Możesz nawet tworzyć własne teasery i parlays. Ponadto Ultimate Sports Book Manager pozwala na włączenie pakietu sezonowego do swojej książki sportowej.

I wreszcie, jest kilka różnych kalkulatorów dostępnych w Internecie: takich jak wymienione powyżej oraz inne, takie jak parlays, te wymienione powyżej można pobrać. Znajdziesz tu także witryny, w których interfejs znajduje się w witrynie, więc nie trzeba pobierać. To naprawdę zależy tylko od tego, czego chcesz i czego szukasz. Pobieranie jest dobre, ponieważ najprawdopodobniej umożliwi więcej opcji niż interfejsy, takie jak zapisywanie wyników, punktów, zakładów, zakładów itd.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *